Київські альпіністи повернулись зі зборів  у Синайських горах

Хто не хоче шукає причини, а хто хоче шукає можливості. Більшість гір світу закрито, але завдяки зусиллям інструктора Оксани Ревчук та голови київського відокремленого підрозділу  Федерації Ганни Ясинської, київські альпіністські збори відбулись!
З 13 січня по 28 січня київські альпіністи здійснювали сходження у Синайських горах, в Єгипту. Базувалась команда у містечку Дахаб.
Скелелазіння, розминка на гору Лабба та сходження маршрутів в Сан-Катрін – ось коротко про програму, що тривала два тижні.
Каже інструктор Оксана Ревчук:
“Протягом наших виїздів ми 10 разів підіймались на вершини 6-ма маршрутами. Відкривались на Півночі Дахабу на горі Лабба, а потім були сходження в Сан Катрін на Сафсафу та Батту. Коли я готувалась до виїзду, порівнювала з Кримом, але на цих маршрутах роботи було більше, спуски довші. Зимовий день короткий, тому працювати приходилось динамічно. Цікавий граніт з прекрасним тертям, його хвилясті форми, дуже багато камінів та різнокольорові каміння. Враження яскраві!
Кожного разу на вершині нас зустрічав Хасін, пригощав нас солодощами та бедуїнським чаєм, що зігрівав на вогнищі, розпаленому на сухих корінцях. А потім супроводжував до кемпу. Спуск з Сафсафи 2-2,5 години, а з Батти годину.
Прекрасний район для відпрацювання технічних навичок і тренувань зі скельного альпінізму!”
Вітаємо всіх з поверненням та цікавими маршрутами! Чекаємо звіти!
А ще хочемо особисто подякувати Владу Чумаченко, що вкладає свій час та гроші у розвиток району та продовжує пробивати нові скелелазні маршрути в Дахабі!

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?