Відкрита першість зі скелелазіння вихованців дитячих гуртків  та учнівської молоді 

На стенді НАУ сьогодні перший день змагань зі скелелазіння серед вихованців гуртків київського палацу дітей та юнацтва (КПДЮ). Змагання триватимуть до 27 грудня у видах трудність та швидкість. В кожній віковій групі три траси (одна – швидкість, дві – трудність). Враховується висота підйому та час. Контрольний час проходження трас встановлюється суддівською колегією. До фіналу проходить учасник, що набрав найбільшу суму балів.
У фінальному раунді надається по 1 спробі на кожній з 2 трас. Переможцем є учасник з найкращим результатом по сумі проходження обох трас (проводиться в кожній віковій групі окремо для юнаків та дівчат).
Спортсмени, які посіли I – III місця в своїх вікових групах, нагороджуються медалями та грамотами.
Змагання проводяться с 17  по  27 грудня  на території  спорткомплексу НАУ (скеледром) с 17 до 19 год (вівторок, четвер, п’ятниця), с 12 до 17 (субота, неділя)  та на території  ЗОШ №265 (скеледром), під час тренувань, групою не більш 10 осіб, з дотриманням усіх вимог карантину, без глядачів, в присутності тренера команді та суддівської  колегії.
Змагання проводяться у таких вікових групах
– діти 2011 –  2012 років народження;
– діти 2008 –  2010 років народження;
– діти 2007 – 2005 років народження;
– діти 2004  -2001 років народження;
За довідками та з питань додаткових умов звертатись: вул. Мазепи (Січневого повстання), 13, Київський Палац дітей та юнацтва, відділ туризму, краєзнавства та спорту. (каб. 326), керівник гуртка скелелазіння – Вітенчік Тетяна Петрівна 0955352872.

 

ПОЛОЖЕННЯ

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?