Подробиці Чемпіонату України з альпінізму (скельний клас) у м.Враця 29 вересня- 5 жовтня

Шановні альпіністи України! Запрошуємо Вас взяти участь в очному Чемпіонаті України з альпінізму (скельний клас). Змагання проводяться з 29 вересня по 04 жовтня 2019 року в м. Враца, Болгарія.
Чудове місце з 400-ми різноманітними скельними маршрутами різної складності. Комфортне дешеве розміщення за 2 км від міста Враца.

До участі у змаганнях допускаються до трьох команд від кожного регіону. Склад команди 3 особи (спортсменів – 2, тренер – 1). Змагання проводяться серед чоловіків та жінок, команди можуть бути змішаними. Рівень допуску до змагань (за кваліфікацією): дорослі – не нижче ІІ спортивного розряду, що мають досвід сходжень маршрутами 5 категорії складності.
Головний суддя змагань – суддя національної категорії, МСМК Копейка Г.В.
Програма та умови участі:

28 вересня 10:00 учасники та судді прибувають в м.Одеса (Альпклуб, вул.Базарна, 84) для участі в семінарі. 18:00 – старт автобуса на змагання в Болгарію. Оплата автобуса Одеса – Враца – Одеса здійснюється за кошт ФАіС України.

Харчування та розміщення за кошти учасників, варіанти:
– в наметі, безкоштовно;
– в будинку альпіністів, 5 євро за добу;
– в комфортному готелі «Чайка» – 14 євро за добу зі сніданком.
За результатами виступу на чемпіонаті України, охочі можуть взяти участь в міжнародних змаганнях з альпінізму (чемпіонат Світу за версією ЕААА), які відбудуться там же з 7 по 13 жовтня 2019 року.

Для збірної команди України (до 3-х чоловічих та 3-х жіночих зв’язок) фінансується двох добовий тренувальний збір, участь у міжнародних змаганнях та квитки для повернення в Україну.
Запрошуємо учасників змагань! Заздалегідь присилайте попередні заявки з вказаними ПІБ, датою народження та спортивним розрядом спортсменів. Кінцевий термін для формування безкоштовного автобуса на змагання – 25 серпня!

Запрошуються судді чемпіонату України!

Листи з заявками та пропозиції надсилати на ukrmfclimb@gmail.com та genvkop@gmail.com.
Фото з чемпіонату у минулому році, що проводився також в м.Враца, Болгарія.

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?