Анонс заходу. Говерляна 2021 відбудеться 3 квітня 2021 року

У 2021 році традиційне масове  сходження на вершину Говерла відбудеться 3 квітня 2021 року. Сходження буде здійснюватися зі сторони селища Ворохта  Івано-Франківської області по ущелині річки Прут через  турбазу Заросляк. Скільки років існує ця традиція? Точно відповісти на це питання важко, але Анатолій Омельяненко знайшов у своєму архіві фото 1972 року! Традиційно ці змагання знаменують відкриття літнього сезону на Львівщині та присвячуються пам’яті друзів-альпіністів та туристів.

Вимоги до учасників сходження:
До участі у сходженні допускаються практично здорові молоді спортсмени не молодше 18 років, які мають досвід участі у зимових походах вихідного дня.
– для забезпечення безаварійності під час сходження кожен учасник повинен неухильно виконувати розпорядження членів штабу, рятувального загону та інструкторів і підтримувати необхідний порядок.
– кожному учаснику треба мати на собі спортивний або штормовий костюм, куртку, светр, теплий головний убір, рукавиці, сонцезахисні окуляри, бути взутим у теплі черевики типу «вібрам», закриті зверху бахілами, мати лижні палки.  Крім цього, треба мати запасні теплі шкарпетки

Загальне  керівництво  підготовкою  і  проведенням   «Говерляни  –  2021»  здійснюють  альпіністський центр «Скеля» м. Львів та ФАіС м. Києва.  Безпосередня організація та проведення сходження покладається на штаб «Говерляни – 2021»,  сформований альпклубом  «Скеля»  м. Львів та  ФАіС  м. Києва.  Організацією в Києві  проводять ветерани  ФАіС

Чекаємо на підписаний офіційний Регламент, слідкуйте за анонсами!
По всіх питаннях звертатись : Євген Житний  (093-076-34-65),   Анатолій Омельяненко (067-349-42-13). Готуємось до сходження!

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?