А тим часом у Чаухі тривають збори від ФАіС м.Києва!

А тим часом у Чаухі тривають збори від ФАіС м.Києва! Поки ми потерпаємо у місті то від спеки то від дощу, спортсмени лізуть у гори та закривають розряди.

Звітує Катя Норенко, фото взяти з відкритих джерел ФБ.

Красивий скелястий масив біля села Джута. Два тижні шикарних альпзборів. Вид із цих вершин на долину просто бомбезний. Дощ, град, гроза, каменепади, підходи по 4 години робили свій трешачковий внесок)) Найбільшу трешачіну, звісно, не фоткали й не знімали, там просто виживали)
Сходили 1б (Медик), 2а (Тіканадзе), 2а (Такаішвілі), 2б (ТГУ), 3а (Камероні), 3а (Джавахішвілі). Трошки покоцана, але щаслива))
В перервах тренували спасроботи й мед.допомогу, смажили картоху, підтягувались в лєсєнку із шикарним комендантом баз.табору, сушились і сушили)
Дякую нашому неперевершеному інструктору Андрей Хмелевский, це був мегадосвід і знання. Дякую #ФАіС за організацію виїзду і дякую кожному в нашому відділенні за командну роботу і жарти, ви зробили ці гори ще смачнішими)
Грозова погода відбила бажання йти на Казбек після зборів і ми повалили заземлятись на морько))) Макдак у 2 години ночі в Батумі, набережна в 4 ранку, оооо це було прекрасно. Персики-шмерсики, шашлик-машлик, а там і додому пора…
До зустрічі в горах!

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?