Говерляна 2017 – відбудеться 25 березня

Традиційне масове сходження на г. Говерлу присвячується відкриттю спортивного літнього сезону 2017 року на Львівщині та пам’яті друзів-альпіністів та туристів.
Завданнями «Говерляни» являються:
популяризація здорового способу життя спортивного альпінізму; відродження традиційних масових туристських заходів;
набуття досвіду гірських зимових походів, підготовка до альпіністко сезону.
Місце проведення :
«Говерляна – 2017» проходитиме 25 березня 2017 року. Сходження буде здійснюватись зі сторони селища Ворохта Івано-Франківської області по ущелині річки Прут через турбазу Заросляк. 

Керівництво :
Загальне керівництво підготовкою і проведенням «Говерляни – 2017» здійснюють альпіністський центр «Скеля» та Львівська обласна федерація туризму, управління з питань фізкультури і спорту ЛОДА. Безпосередня організація та проведення сходження покладається на штаб «Говерляни – 2017», сформований ТАЦ «Скеля» та ЛОФСТ. Організацією в Києві проводять ветерани МАФіСу і ФАіС м. Києва.
Учасники:
До участі у сходженні допускаються практично здорові туристи не молодше 14 років, які мають досвід участі у зимових походах вихідного дня (діти молодші 14 років під керівництвом батьків та дідусь).
Вимоги до учасників сходження: для забезпечення безаварійності під час сходження кожен учасник повинен неухильно виконувати розпорядження членів штабу, рятувального загону та інструкторів і підтримувати необхідний порядок Кожному учаснику треба мати на собі спортивний або штормовий костюм, куртку, светр, теплий головний убір, рукавиці, сонцезахисні окуляри, бути взутим у теплі черевики типу «вібрам», закриті зверху бахілами, мати лижні палки. Крім цього, треба мати запасні теплі шкарпетки.
У випадку відсутності необхідного спорядження учасник (учасники) до сходження допускатись не будуть.
Необхідно взяти с собою харчі на дві доби, бажано – термос с чаєм або кавою, яблука, лимон, цукор.
Програма:
Учасникам «Говерляни – 2017» необхідно прибути на Головний вокзал станції Львів для реєстрації та посадки у вагони спеціального поїзда 24 березня орієнтовно о 21.00. Поїзд відправляється зі Львова о 22.00 і прибуває на станцію Ворохта о 5.00 25 березня. Далі туристів автобусами підвезуть у верхів’я ущелини, звідки почнеться пішохідна частина сходження..
Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпеку руху, штурмова група, яка складається з досвідчених інструкторів-альпіністів.
Учасники піднімаються на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час сходження (підйом і спуск) біля 8-ми годин. Після спуску учасників автобусом підвезуть до поїзду. Відправлення поїзда з Ворохти 25 березня о 22.00. У Львів поїзд прибуде 26 березня о 4-5.00 (час указаний «плюс-мінус»).
Організаційний внесок кожного учасника –до 350грн (ціна уточняється).
Бажаючі взяти участь у цьому сходженні на ГОВЕРЛУ треба за телефонувати учаснику цих сходжень Омельяненко А.Л. -067 349 42 13, 066 333 64 88. м. Київ.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?