Запрошують Чернівці – Кубок Буковини 2016

1-2 жовтня в Чернівцях пройдуть змагання з боулдерінгу “Кубок Буковини 2016” присвячені дню міста. До вашої уваги положення про проведення змагань – змагання мають статус чемпіоната області

Змагання проводяться 1-2 жовтня 2016 р. на скелелазному тренажері Чернівцького обласного клубу скелелазіння та альпінізму „Буковина” розташованого в приміщенні спортзалу ЗОШ №5 за адресою: м. Чернівці, вул. Л. Українки, 1 (спортзал розташований за приміщенням школи).

Положення:

1. Мета і завдання.
– пропоганда здорового способу життя;
– популяризація і подальший розвиток скелелазіння на Буковині;
– визначення рейтингу спортсменів Буковини, Західних регіонів і України.
2. Терміни та місце проведення.
Змагання проводяться 1-2 жовтня 2016 р. на скелелазному тренажері  Чернівцького обласного клубу скелелазіння та альпінізму „Буковина” розташованого в приміщенні спортзалу ЗОШ №5 за адресою: м. Чернівці, вул. Л. Українки, 1 (спортзал розташований за приміщенням школи).
3. Керівництво проведення загань.
Загальне керівництво здійснює Чернівецький  обласний клуб скелелазіння  та альпінізму „Буковина” при підтримці управління освіти і управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької  міської ради. Безпосереднє проведення змагань покладається на ГСК, головного суддю змагань  Соважа О.Є. і заступника головного судді, суддю постановника маршрутів Божка П. В.
4. Учасники змагань.
До участі в змаганнях допускаються  особи не молодші шкільного віку, які сплатили стартовий внесок і пройшли інструктаж з техніки безпеки (за дітей до 16-ти років відповідальність несуть тренери або батьки).
5. Програма змагань.
Змагання проходитимуть у вигляді фестивалю. Кожному учаснику буде запропанований час на проходження певної кількості „проблем”, кожна не вдала спроба віднімає 1% оцінки „проблеми”.
6. Нагородження.
Особи, які в індивідуальному заліку посіли I – IІІ місця,  набравши найбільшу кількість балів нагороджуються грамотами та призами від спонсорів змагань. Залік між чоловіками і жінками (2001 р.н. і старші), хлопчиками і дівчатками (2002 р.н. і молодші) окремий.
7. Умови прийому заявок від учасників змагань.
Заявки на участь у змаганнях приймаються на сторінці реєстрації , за телефоном (+38050)5498296, на електронній пошті oleksa-san@mail.ru і до 900 2.10.2016 р. по місцю проведення змагань.
8. Фінансування.
Фінансування змагань здійснюється за рахунок спонсорської допомоги та стартових внесків учасників у розмірі: молодша вікова група – 40 грн., старша вікова група – 60 грн.
9. Інформація.
Змагання проводяться за підтримкм Чернівецької міської ради, управління освіти і управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької  міської ради. Спонсори змагань: мережа магазинів Gorgany, виробник зачіпок Freek. Інформаційні партненри: газети «Молодий Буковинець»і «Погляд»та сайти extreme.cv.ua., extremeua.com, alpin.km.ua, 4sport.ua.
Регламент змагань:
1 жовтня
9 00 – старт 1-ї групи,
11 00 – відкриття змагань,
11 30 – старт 2-ї групи,
13 30 – технічна перерва,
14 00 – старт 3-ї групи,
можлива група 3А, групи не більше 20 осіб,
2 жовтня
9 00 – старт 4-ї групи,
11 00 – технічна перерва,
11 30 – старт 5-ї групи,
13 30 – підведення підсумків змагань,
14 00 нагородження переможців і призерів змагань.
В залежності від кількості учасників в регламенті і вікових групах можливі зміни – слідкуйте за новинами сайта. 
Інформація про поселення:
Чернівці – місто з достатнь розвиненою інфроструктурою туріндустрії, є достатньо готелів, хостелів, тощо.
Ласкаво просимо, до зустрічі на змаганнях!!!
0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?