Пишаємось колегою!

Нещодавно відмітив свій 75-ти річний ювілей видатний альпініст Мстислав Горбенко, а тепер за клопотанням ФАіС України, Міністерство молоді і спорту України відзначило його почесною нагородою «Знак Пошани» !
Особисто міністр спорту Вадим Гутцайт вручив цю нагороду у присутності президента ГО “ФАіС України” Ганни Ясинської, голови ради ветеранів Євгена Житнього та члена ради ветеранів Євгена Потапова.
«Знак Пошани» вручено Мстиславу Горбенку за вагомий особистий внесок у розвиток альпінізму і скелелазіння в Україні та професіоналізм.
Мстислав Горбенко підготував плеяду висококласних альпіністів — майстрів спорту міжнародного класу, багаторазових чемпіонів України, чемпіонів світу з альпінізму.
Успішно провів, як старший тренер збірної команди України з альпінізму, сім національних гімалайських експедицій на найвищі вершини світу: Еверест, К2, Макалу та інші.
Він пропрацював 40 років директором і тренером обласного альпіністського клубу «Одеса». З 2020 року займає посаду голови Відокремленого підрозділу ФАіС України в Одеській області на громадських засадах.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?