Пам’яті Дмитра Станіславовича Журавського 10 липня 1959 – 26 грудня 2021

Майстер спорту з альпінізму, 1991 рік. Чемпіон та призер чемпіонатів СРСР з альпінізму, чемпіон та призер чемпіонатів України, інструктор, гірськолижник. Робота в альптаборах Домбай, Варзоб, Алай. Старший тренер київської альпініади у 2000 році. Учасник складних рятувальних робіт на кавказьких вершинах – Трапеція Треугольник пік Іне, Ушба, у фанських горах – Чапдара.

Знакові сходження: супер стіни СРСР, Памиро-Алай – Аксу, Іскандер. Кавказ – Джигіт, Уллутау-чана, Ушба, Крумкол та інші. Висотні сходження – пік Комунізму з льодовика Вальтера. Чисельні сходження у Фанських горах, французьких Альпах.
Інструктор, якого любили усі. Хто міг розрядити ситуацію вдалим жартом, міг підтримати, допомогти в будь-яких обставинах. Альпініст від Бога – швидко і легко пересувався і по льоду, і по скелях, і по міксту. На нього завжди можна було розраховувати. Надійний напарник, який просто своєю присутністю вже надавав сили. Хто мав нагоду з ним спілкуватись, запам’ятовував це на все життя. Останній майстер спорту СРСР – казав він про себе. І дійсно, звання майстра спорту з альпінізму він отримав у 1991 році за кроки до розвалу союзу.

Завжди готовий поділитися досвідом, радами, жартами, життєрадісний, енергійний – таким запам’ятався Дмитро багатьом…

Пам’ятаємо…
Фото взято з вільних джерел

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?