Біле вугілля – збираємо аптечку в Гори

Компанія Omnifarma надала Біле вугілля для комплектації аптечки на альпіністських зборах ФАіС м.Києва в горах Грузії і надала інформацію про цей препарат:

Біле Вугілля – сорбент на основі діоксиду кремнію для профілактики і ослаблення симптомів при харчових отруєннях, гострих кишкових інфекціях, діареї, шлункових розладах. Сприяє виведенню з організму токсичних речовин різного походження. Відрізняється від інших сорбентів високою швидкістю дії і невисокою ефективної дозою.

Читаємо інструкцію:

Добавка дієтична  «БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® таблетки»

Склад:1 таблетка містить: основні речовини: діоксид кремнію (210 мг), мікрокристалічна целюлоза (111,33 мг); допоміжні речовини: цукрова пудра, крохмаль картопляний, натрію кроскармелоза (розпушувач).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 1 таблетку: білки – 0,003 г, вуглеводи – 0,354 г, жири – 0 г; 6,06 кДж/1,43 ккал.

Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування: рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело ентеросорбентів з метою профілактики та пом’якшення перебігу при харчових отруєннях різного походження (в т.ч. грибами та алкоголем), гострих кишкових інфекціях, шлункових розладах, гепатитах (в т.ч. вірусних гепатитах А і В), нирковій та печінковій недостатності, алергічних захворюваннях, дерматитах, ендогенній інтоксикації, гестозах (токсикозах) при вагітності, дисбактеріозі. Сприяє адсорбції з шлунково – кишкового тракту і виведенню з організму екзо-та ендогенних токсичних речовин різного походження (в т.ч. продуктів життєдіяльності  патогенних мікроорганізмів, харчових та бактеріальних алергенів). Опосередковано сприяє послабленню токсико-алергічних реакцій, зниженню метаболічного навантаження на органи детоксикації (в першу чергу – печінку та нирки), корекції обмінних процесів і імунного статусу, усуненню дисбалансу біологічно активних речовин в організмі. Не викликає закрепів.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим  та дітям віком від 3-х років і старше: дітям віком від 3 до 5 років – по 2 таблетки 3 рази на добу у проміжках між прийомами їжі, запивати питною водою; дітям віком  від 5 до 7 років –  по 3 таблетки 3 рази на добу у проміжках між прийомами їжі, запивати питною водою; дорослим та дітям віком від 7 років і старше – по 3-4 таблетки 3-4 рази  на добу  у проміжках між прийомами їжі, запивати питною водою. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування: вживати не раніше, ніж за 1 годину до прийому їжі або лікарських засобів.

Застереження щодо застосування:  не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Примітка для осіб, що страждають на цукровий діабет: 1 таблетка містить 0,26 г сахарози (еквівалент 0,026 хлібних одиниць).

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки у стадії загострення, виразки та ерозії слизової оболонки кишечнику, шлункові та кишкові кровотечі, кишкова непрохідність.

Не є лікарським засобом

Форма випуску: таблетки № 4, № 6, № 8, № 10, № 12,  № 14 або № 15 у блістері з подальшим пакуванням у кількості від одного до десяти в картонну пачку чи до ста штук у коробки. Таблетки № 40, № 50, № 60, № 80, № 100, № 150 та № 200 у контейнері із полімерних матеріалів.

Маса нетто 1 таблетки: 700 мг ± 7,5 %.

Дата виробництва та строк придатності: дату виробництва вказано на упаковці. Строк придатності – 3 роки  від дати виробництва.

Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в захищеному від світла, вологи та недоступному для дітей місці, за температури не вище 30 °С.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника, фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва: вказано на упаковці.

Знак для товарів  та  послуг (за наявності): вказано на упаковці.

Штрих-код: вказано на упаковці.

ТУ У 15.8-33082808-001:2008

Біле вугілля

Виробник несе повну юридичну та адміністративну відповідальність за відповідність продукції даним, наведеним  у тексті етикетування (маркування).

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?