Анонс. Болдеринговий фестиваль на природному рельєфі Easter Island 2019

Анонс. Болдеринговий фестиваль на природному рельєфі Easter Island 2019
5-6 жовтня, в Сколівському районі, неподалік від водоспаду Кам’янка, відбудеться болдеринговий фестиваль Easter Island 2019 на природних каміннях.
«Острів Пасхи» – відносно новий болдеринговий район. Знаходиться приблизно у 10 км від Сколе, неподалік від водоспаду Кам’янка. На теперішній час є 196 промаркованих болдерингових ліній від 5-ї до 8А категорії складності, на будь-який смак.
Але це ще не все. Район великий, камінь багато, організатори «Острів Пасхи» зараз продовжують готувати та чистити нові лінії. Каміння у дивовижному лісі, висотою від трьох метрів чекають на скелелазів.

Більшість болдерингів шостої категорії, більш детально можна подивитись на сайті
https://27crags.com/crags/easter-island-ukraine
Реєстрація та більш детальна інформація буде пізніше.

Як дістатись (інформація минулого року):
Від Львівського приміського вокзалу кожних півгодини їде маршрутка Львів — Сколе, виходити в селі Дубина (остання зупинка в цьому селищі; поворот на водоспад Кам’янка).

Також можна їхати на електричці Львів-Мукачево або Львів-Лавочне до міста Сколе. Вони відправляються о 8.50, 14.16, 18.00 та 18.38 від приміського та о 07:10 та 16:50 від головного залізничного вокзалу. Зі Сколе сідати на таксі та їхати трохи вище водоспаду Кам’янка, на галявину за водоспадом.

Є маршрутка Львів — Сколе — Кам’янка, яка їде двічі на день о 10.40 та о 14.40 теж від приміського вокзалу. Вийти потрібно біля водоспаду Кам’янка.

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?