29 по 30 квітня 2017 року на скелях Житомирської області, в селі Дениші , відбулася відкрита особиста першість зі скелелазіння серед дітей та учнівської молоді м. Києва пам’яті Галини Сергіївни Школи . Змагання особисті, проводилися в формати фестивалю, згідно регламенту . Змагання проводилися в рамках 5-го Ювілейного фестивалю туризму і краєзнавства «Перехрестя» . Змагання проводилися КПДЮ, відділом туризму, краєзнавства та патріотичного виховання . Технічну та консультативну підтримку змагань оказувала ФАіС м. Києва.
Змагання проводилися у таких вікових групах:
– діти 2004 – 2005 років народження;
– діти 2002 – 2003 років народження;
– діти 2000 – 2001 років народження.
Додатково були проведені змагання в вікових групах :
– діти 2006 – 2008 років народження;
– діти 2009 – 2010 років народження;
В змаганнях прийняло участь більш ніж 150 дітей з міст Києва, Суми, Боярка, Житомир, с. Дениші Змагання пройшли на відмінному рівні. Фінали проходили у складних погодних умовах, під дощем. Висловлюємо подяку організаторам змагань та суддям.
Переможців традиційно дуже багато!
Переможцями стали:
– діти 2004 – 2005 років народження;
1 місто – Павловський Дмитро (Житомир) – Бржезіцька Віолета (Житомир);
2 місто – Телегуз Максим (Київ) – Михайлова Анна ( Київ);
3 місто – Ливий Євген (Київ) – Скриннік Василина (Суми);
– діти 2002 – 2003 років народження;
1 місто – Співак Олександр (Суми)- Грушевська Марія (Житомир);
2 місто – Коретников Володимир – Овчарик Катерина (Київ);
3 місто – Федоренко Дмитро – Вакулюк Вероника (Київ);
– діти 2000 – 2001 років народження;
1 місто – Бражнік Богдан (Суми) – Устименко Ксенія (Суми);
2 місто – Прийменко Андрій (Суми) – Суха Ірина (Київ);
3 місто – Медведев Єгор (Суми) ;
– діти 2006 – 2008 років народження;
1 місто – Липчанюк Вадим ( Боярка) – Петрова Влада (Київ);
2 місто – Войтенко Богдан (Київ) – Яницька Марія (Київ);
3 місто – Дутчишин Микола (Київ) – Петрова Варя ( Київ);
– діти 2008 – 2010 років народження;
1 місто – Колесник Святослав (Київ) – Кіян Дар’я (Київ);
2 місто – Піддубний Марк (Боярка) – Леонец Ольга (Київ);
3 місто – Липчанюк Влад ( Боярка) – Гайдаманчук Маруся (Київ)