Зустріч В.Симоненко з провідними спортсменами альпіністами України

22 грудня 2019 року пройшла зустріч президента ФАіС України В.Симоненко з провідними спортсменами з альпінізму України. Серед учасників зустрічі були Балабанов М. (м. Київ), Венславовський Д. (м.Вінниця), Фомін М. (м. Київ), Романенко Д. (м.Суми), Заколодній О. (м.Харків), Кийко А. (м. Харків), Мирончак М. (м.Вінниця), Сумцов О. (м. Суми), Тодоренко В. (м. Київ), Бублик С. (м. Суми) та Рошко В. (м.Суми).
Були підбити підсумки поточного року.
Учасники зустрічі обговорили необхідність проведення Національної експедиції у 2021 році на честь 30-річчя Незалежності України. Була визначена робоча група, яка запропонує об’єкти сходження. Всі учасники зустрічі погодились з думкою, що це повинне бути першопрохождення. Маршрут має бути вагомим.
Президент федерації наголосив, що це повинно бути рішення самих спортсменів, а ФАіС України приділить максимум зусиль для організації та фінансування даного проєкту. Для здійснення даного проєкту федерація планує залучити значні бюджетні та спонсорські кошти.
Висловилась думка, що даний проєкт розрахований на 2 роки. Продовж цього періоду планується ряд заходів, які надаватимуть змогу членам майбутньої експедиції підготуватися, отримати акліматизацію, перевірити обладнання та екіпіровку.
По закінченні президент федерації проінформував про плани федерації в наступному році, про перемовини з французькою федерацією альпінізму, розв’язання питань страхування спортсменів та інше.
0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?