Змагання з техніки альпінізму на природному рельєфі – звіт

У ці вихідні на скельному масиві села Дениші Житомирської області відбулися змагання з техніки альпінізму на природному рельєфі. Захід проводився під егідою Федерації альпінізму та скелелазіння м. Києва та зібрав найкращих представників київської школи альпінізму, скелелазіння та спортивного туризму. Учасникам пропонувалось показати не лише зразкову силу та витривалість, а й навики швидкого підйому та спуску по вертикальним скелям; вміння надійно організувати страховку, використовуючи власні закладні елементи; здатність долати різноманітні гірські перешкоди, чи то триметрова льодова тріщина чи нависаючий карниз, які постійно зустрічаються альпіністам під час сходжень.

Дистанція вийшла дуже насиченою і різноплановою, що дозволило кожній команді обирати власну тактику, зважаючи на свої можливості. До речі, цього року команди виступали в чисто чоловічому і чисто жіночому складах, тобто без змішаних зв’язок. Звичайно, хлопцям вдавалося проходити етапи швидше, але й дівчата проявили себе дуже достойно.

Переможцями змагань у чоловічому заліку стали Горбатов Дмитро та Сопронюк Сергій, в жіночому – Гінько Марина та Юрасова Юлія.

Спонсорами змагань виступили магазин спортивного спорядження El Capitan  та виробник надлегкого туристичного спорядження  Fram Equipment, завдяки яким переможці отримали цінні призи та подарунки.

Марія Бойко

Фото:

Декілька фото і  повний альбом в ФБ

6 5 4 3 1)

 

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?