Загальні збори ФАіС м.Києва 30 січня 2020 року

Оновлено: Збори о 19-30

Друзі! як ви, напевно, знаєте в грудні мала відбутися Звітно-виборча Конференція ФАіС України.

Ця подія для української альпіністської та скелелазної спільноти важлива, бо дає нам змогу на оновлення і реформування цієї організації, щоб зробити її максимально корисною складовою нашого спортивного та громадського об’єднання.

І для того, щоб ми з вами могли змінити ситуацію і, в наявних умовах, ця організація була життєздатною і максимально продуктивною для всіх нас, нам з вами потрібно взяти участь у цьому процесі реформування і зробити те, що ми з вами можемо на даному етапі.

Проведення вищезазначеної Конференції перенесли на лютий 2020 року. Одна з причин: не виконані юридичні вимоги щодо делегування делегатів від осередків. Для того щоб результати Конференції були повністю легітимні, треба дотримуватися всіх процедур, прописаних в статутах як ФАіС України так і в її осередках, тобто ФАіС Києва, а саме:
– потрібно власноруч написати заяву на вступ до осередку ФАіС України в м.Києві (яким, згідно з відповідними нормативними документами, є ФАіС Києва) і оплатити членський збір (шаблон заяви тут), оскільки від кількості членів осередку залежить кількість делегатів, а саме: 1 делегат представляє 10 членів осередку;

– необхідно зібрати очні загальні збори, на яких має бути присутня половина + 1 член осередку і простою більшістю голосів обрати делегатів на Конференцію ФАіС України.

Задля цього пропонуємо і просимо бути присутніми на загальних зборах ФАіС Києва, які відбудуться 30 січня 2020 року в одній із аудиторій НТТУ «Київського політехнічного інституту» за адресою м. Київ, Солом’янський район, пр-т Перемоги, 37 (номер аудиторії буде повідомлено вам трохи пізніше).

З вдячністю за вашу підтримку ФАіС м. Києва та клуб «Вертикаль».

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?