Тести з альпінізму для новачків на скеледромі НАУ 2-3 квітня

Оновлення: Для тих, хто планує брати участь в наших навчально-тренувальних зборах навесні і влітку участь в тестах обов’язкова! 

В спорткомплексі НАУ (проспект Комарова, 1) 2-3 квітня 2016 року пройдуть кваліфікаційні тести новачків. В програмі передбачені таки етапи:

1. Лазання скелелазного маршруту 5с кат.скл. в альпіністських черевиках (за відсутністю власних, черевики 41 и 44-го розміру можна буде взяти в прокат)
2. Техніки взаємодії зв’язок на скальному рельєфі (т.зв. «Домбайські зв’язки»)
3. Вузли (необхідне знання основних альпіністських вузлів)
4. ОФП

В тестах приймають участь команди, які складаються з 3-х чоловік. Всі учасники мають навчатися в секціях Федерації альпінізму та скелелазіння м. Києва або с/к «Вертикаль» на рівні НП-1 або НП-2. Тести мають собі за мету визначення рівню підготовки новачків для можливості його коригування з метою спортивного вирівнювання груп.

Заявки на участь надсилайте сюди elena-n73@mail.ru до 21 березня. В темі листа вкажіть “Зв’язки”. В тексті листа: ПІБ учасників, рік народження, назва команди, ПІБ інструктора. Якщо не змогли зібрати команду в 3 людини, все одно надсилайте заявку, будемо комплектувати.

2 коментарі
  1. Саша 7 років ago

    Какие нормативы по офп?

  2. […] В спорткомплексі НАУ (проспект Комарова, 1) 2 квітня 2016 року пройдуть кваліфікаційні тести новачків. […]

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?