Пішов з життя відомий київський альпініст Павло Францевич Славинський (17.08.40-25.04.21)

Вчора обірвалось життя Павла Францевича Славинського, відомого київського альпініста, громадського діяча ФАіС України, що зробив величезний вклад у розвиток альпінізму та скелелазіння, та своїм досвідом і наполегливістю допомагав вирішувати багато складних питань у суддівстві, проблем у класифікації маршрутів та присвоєнню кваліфікаційних норм.
Павло Францевич зі своїм досвідом сходжень з 1957 року, з чисельною практикою участі в спортивних змаганнях та досвідом інструкторської роботи в альптаборах мав неперевершений авторитет серед колег та спортсменів. Часто саме його слово було вирішальним у спірних питаннях.
Павло Францевич Славинський – майстер спорту з альпінізму, кандидат в майстри спорту зі скелелазіння, трикратний чемпіон і трикратний призер чемпіонатів УРСР з альпінізму, інструктор. Власник жетону «Рятувальний загін». Учасник і призер змагань серед ветеранів.
Довгі роки був головою секції альпінізму у добровільному спортивному товаристві «Авангард». Завдяки йому спортсмени знаходили свої команди, пробивали путівки в альптабори, виїжджали у віддалені неприступні гірські райони. Велика організаторська діяльність Павла Францевича дозволила приєднатись до альпінізму чисельним любителям, що з роками становились серйозними спортсменами.
У Федерації альпінізму та скелелазіння України у різні роки був членом тренерської ради, членом судівської, класифікаційної та кваліфікаційної комісій. Перебував на посаді віцепрезидента ФАіС України у 2007-2011 роках.
ФАіС м.Києва висловлює співчуття рідним, колегам та друзям Павла Францевича Славинського.
Церемонія прощання пройде 29 квітня, у четвер, у Києві, о 10-30 біля крематорію на Байковому кладовищі.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?