Перша допомога та виживання в аспекті занять екстремальними видами діяльності – 24 лютого

Олександр Петрук на чисельні прохання проводить лекцію «Надання першої допомоги в аспекті занять екстремальними видами діяльності»

“Чому я не дивлюсь фільми? Не можу дивитись кіно де показують героїчні бійки або суворих альпіністів. Я не можу на це дивитись – бо знаю як буває насправді. Знаю, що таке виживання в екстремальних умовах.
Я хочу провести заняття по першій допомозі, бо маю реальні знання та досвід рятівних робіт  і хочу ділитися досвідом. Дві медичні освіти – медучилище, медінститут, робота на швидкій, медичний стаж з 1983 року, служба в армії за спеціальністю, робота у США в галузі спорт медицини та реабілітології. Альпінізмом займаюсь з 1981 року, був лікарем в експедиціях, маю досвід участі в міжнародних програмах по виживанню, у рятувальних роботах”.

Де? На проспекті Перемоги 118, 3-й поверх – у приміщенні Навчально-виробничого центру “Професійна Безпека”
Коли? 24 лютого 2022 року о 19-00
Тривалість? Приблизно 3,5-4 години

Що буде? Практичне застосування навичок. Аспекти виживання пов’язані з фізичною та психічною підготовкою. Розгляд спорядження. Медикаменти. Медичні засоби. Тактика надання допомоги. Обов’язкові практичні заняття.

Скільки коштує? 300 грн для членів ФАіС м.Києва та 350 для всіх інших
Кількість місць обмежено! Розраховуємо на 25 осіб. Тому реєстрація обов’язкова та вважається закінченою тільки після перерахування авансу за бронювання. Всі дані є у формі

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?