Національна Експедиція до 30-й річниці Незалежності України.

23 січня цього року пройшло засідання Президії ФАіСУ, яке розглянуло та затвердило низку важливих питань стосовно розвитку альпінізму та скелелазіння.

Одним з ключових питань, які обговорювали члени Президії, було питання проведення Національної Експедиції в наступному році, присвяченої 30-й річниці Незалежності України.
Президентом федерації було підкреслено, що це буде традиційна експедиція.

Так, у 2001 році було сходження українських альпіністів на Манаслу, яке було присвячено 10-й річниці Незалежності України.
У 2010 році було сходження на вершину Макалу, що було присвячене 20-й річниці Незалежності України.

Ініціативна група провідних спортсменів з альпінізму, яка була сформована після грудневої зустрічі президента федерації з альпіністським активом, на розгляд Президії запропонувала два знакових проєкти: сходження на вершину Еверест та К2 (Чогорі).

На думку спортсменів, першопроходження на ці вершини відкрили б нову сторінку розвитку українського висотного альпінізму, мало б великий резонанс і у світовому альпінізму.

Члени президії, до якої входять досвідчені альпіністи, досить високо оцінили значення даних маршрутів і наголосили, що кінцеве рішення повинно бути прийнято безпосередньо спортсменами після їх участі в розвідувальній експедиції району в червні-липні поточного року.

Для підготовки експедиції був створений оргкомітет у складі:

– Загірняк Михайло Васильович – куратор проєкту, віцепрезидент федерації, заслужений тренер України, майстер спорту з альпінізму(м.Кременчук Полтавської області).

– Бублик Сергій – головний тренер проєкту, майстер спорту України міжнародного класу з альпінізму (м. Суми)

– Микита Балабанов – тренер проєкту, майстер спорту України з альпінізму, володар світової нагороди «Золотий льодоруб», учасник багатьох висотних сходжень (м. Київ)

– Володимир Рошко – координатор проєкту, майстер спорту України міжнародного класу з альпінізму, учасник багатьох висотних сходжень (м. Суми).

Президією був затверджений план підготовки експедиції на 2020 рік та сформована робоча група з підготовки документальної частини експедиції.

Перший захід з підготовки експедиції буде навчально-тренувальний збір кандидатів до участі в експедиції. Він пройде на спортивній базі «Заросляк» в Карпатах 6-9 березня 2020 року.

Спортсмени, які бажають взяти участь у відбірковому заході для участі в експедиції, повинні прислати  АНКЕТА для участі в цьому зборі до 5 лютого 2020 року на емейл 8000roshko@ukr.net
Вимоги до кандидатів:
1. Хороша фізична та технічна підготовка.
2. Кваліфікація — не нижче 1 спортивного розряду (досвід сходження не менше двох 5А у великих горах)
3. Досвід сходження на вершини вище 5000 м
4. На дату участі в першому НТЗ учасник має бути старше 18 років.
Учасникам заходу фінансується дорога, проживання на базі та харчування.
Інформацію можна отримати на федерації (044-253-75-74) чи координатора збору Рошко Володимира.
Анкета кандидата – АНКЕТА
адреса куди надіслати – 8000roshko@ukr.net

 

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?