Нагадуємо – в ці вихідні Чемпіонат Києва з техніки альпінізму!

11-12 червня на скелях в Денешах відбудеться Чемпіонат Києва з техніки альпінізму. Запрошуємо початківців і розрядників.

Реєстрація в гугл формі

Умови, перелік етапів та pекомендоване спорядження 

Кваліфікація
Участь у кваліфікації беруть усі зв’язки, які зареєструвались на змагання. Для кваліфікації будуть підготовлені дві рівнозначні дистанції, де одночасно виступатимуть дві зв’язки. За результатами кваліфікації половина найкращих зв’язок потрапляє в клас «Червона зона» (розрядники), інша частина – клас  «Зелена зона» (новачки).

Обладнання кваліфікаційної дистанції
ПС1, ПС3 –  обладнано подвійними суддівськими перилами. Небезпечна зона (необхідно стояти на вусі самостраховки).
ПС2 – подвійні суддівські  перила з двома заглушеними саудівськими карабінами.

Перелік етапів  кваліфікаційної дистанції
М1 – скельний підйом. Перед стартом учасники стоять на вусах самостраховки на суддівських перилах. Перший піднаймається лазінням  з верхньою суддівською та нижньою командною страховкою. Закладні елементи повинні використовуватися не рідше , ніж кожні 2 м. Перший учасник також простібає свою командну страховку через суддівські відтяжки. Першому учаснику заборонено навантажувати (братися за) суддівські відтяжки. Другий учасник піднімається лазінням з командною страховкою. На М1 обов’язкова зміна лідера та передача суддівської страховки.
М2 – косий спуск.  Перший спускається по командним перилам  з командною страховкою  до ПС3 після чого організовує косий спуск та страховку для другого учасника.  Другий спускається з командною страховкою, встібнувшись вусом самостраховки в натягнутий  косий спуск.

Фініш по звільненню суддівського обладнання.

«Червона зона» (розрядники)
В «Червону зону» потрапляє половина найкращих зв’язок за результатами кваліфікації.

Обладнання «Червона зона»
ПС1, ПС3, ПС5,ПС7 – подвійні суддівські перила. Небезпечна зона. На землю заборонено ставати(нижче скель). В ПС7 та ПС1 дозволено ставати на землю.
ПС2, ПС4, ПС6 – подвійні суддівські  перила з двома заглушеними саудівськими карабінами.
ПС8, ПС9 – подвійні суддівські перила.

Перелік етапів
М1 – скельний підйом. Перед стартом учасники стоять на вусах самостраховки на суддівських перилах. Перший піднаймається лазінням  з верхньою суддівською та нижньою командною страховкою. Закладні елементи повинні використовуватися не рідше , ніж кожні 2 м. Перший учасник також простібує свою командну страховку через суддівські відтяжки. Першому учаснику заборонено навантажувати (братися за) суддівські відтяжки. Другий учасник піднімається лазінням з командною страховкою.
М2 – спуск по командним перилам. Перший учасник спускається по командним перилам з командною страховкою.  Другий учасник так само.
М3 – траверс скельної ділянки. 4ППС. Перший проходить горизонтальну  ділянку та простібає свої відтяжки у зазначені  місця. Другий учасник так само.
М4 – скельний підйом. Обов’язкова зміна лідера. Першим повинен лізти той учасник, який ліз другим на М1.  Перший піднаймається лазінням  з верхньою суддівською та нижньою командною страховкою. Закладні елементи повинні використовуватися не рідше , ніж кожні 2 м. Перший учасник також простібує свою командну страховку через суддівські відтяжки. Першому учаснику заборонено навантажувати (братися за) суддівські відтяжки. Другий учасник піднімається лазінням з командною страховкою.
М5 – спуск по перилам з перестрибуванням через умовний рантклюфт. Перший учасник спускається по командним перилам з командною страховкою.  Другий учасник так само.  ПС5 віддалений від скелі.
М6 – драбинки. 6ППС. Учасники долають етап з командною страховкою.
М7 – спуск по перилам. Перший учасник спускається по командним перилам з командною страховкою.  Другий учасник так само.

М8 – навісна переправа через річку. Після спуску в ПС7 обидва учасники отримують травми: в одного – травма очей, в другого –  травма обох кистей. Учасники перестають бути постраждалими  в ПС9. Завдання переправитись через річку обом.

Після переправи учаснику  біжать на фініш (точка старту) через дамбу. Рух у зворотному напрямку (по переправі) заборонено.
«Зелена зона» (новачки)
В «Зелену зону» потрапляє  частина учасників, яка за результатами кваліфікація посіла місця, починаючи з половини підсумкової таблиці та нижче .

Обладнання «Зеленої зони»
ПС1, ПС4, ПС2 – подвійні суддівські перила. Небезпечна зона.
ПС3 – подвійні суддівські  перила з двома заглушеними суддівськими карабінами.

Перелік етапів
М1 – скельний підйом. Перед стартом учасники стоять на вусах самостраховки на суддівських перилах. Перший піднаймається лазінням  з верхньою суддівською та нижньою командною страховкою. Закладні елементи повинні використовуватися не рідше , ніж кожні 2 м. Перший учасник також простібає свою командну страховку через суддівські відтяжки. Першому учаснику заборонено навантажувати (братися за) суддівські відтяжки. Другий учасник піднімається лазінням з командною страховкою. На М1 обов’язкова зміна лідера та передача суддівської страховки.
М2 – траверс скельної ділянки.  4 ППС. Перший проходить горизонтальну ділянку та простібає свої відтяжки у визначені місця. Другий учасник так само.
М3 – спуск по перилам. Перший учасник спускається по командним перилам з командною страховкою.  Другий учасник так само.

М4 – вузли. Учасники витягують 4 картки з назвою вузла та  в’яжуть їх.

Стартовий внесок 100 грн зі зв’язки

image-0.02.01.4e04ecb3a56bcee160c55d363a9e694ac560f3c3c4d17b8ecd993ad3f5bfd91b-V (1)

image-0.02.01.5a3bfc2db130db2b2f64fb6d252c8b0be30c4d486895f590bd9bd85557942e82-V

image-0.02.01.e542a44784836813a40650116d9ef5d53d88ae724609b602086d1974d06f38a6-V

 

Рекомендоване спорядження
на зв’язку

1. Система
2. Шолом (обов’язково)
3. Рукавиці для дюльфера
4. Мотузки 2 штуки, (35-40 метрів)
5. Відтяжки
6. Драбинки
7. Закладні елементи
8. Карабіни
9. Спускові пристрої
10. Прусік
11. Жумар

1 Comment
  1. Юрій 7 років ago

    “… саудівськими карабінами” – це круто. “… обидва учасники отримують травми: в одного – травма очей, в другого – травма обох кистей. Учасники перестають бути постраждалими в ПС9.” Цей цирк треба бачити власними руками. Їду.

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?