Хто бажає відвідати гірськолижні змагання для всіх бажаючих

Ми знаємо, що серед альпіністів та скелелазів є багато любителів гірських лиж. Ця інформація з Українського гірськолижного клубу саме для них!

Український гірськолижний клуб (УГК) запрошує взяти участь в змаганнях ІІІ етапу Кубка УГК з гірськолижного спорту серед ветеранів, аматорів та всіх бажаючих на ГК Драгобрат 23-25.03. 2018р. З Положенням по проведенню цих змагань ви можете ознайомитися на сайті «Український гірськолижний клуб» ( www.skiclub.org.ua ).

Наш розклад:
23 березня – день приїзду, довільного катання;
24 березня – слалом-гігант (2 старти);
25 березня – слалом-гігант (2 старти).

Слідкуйте за оновленнями, щоб бути в курсі всіх деталей змагань та туру!

Довідки та замовлення туру за телефоном: 050 649 92 25;)

До категорії Аматорів відносяться усі, діти,чоловіки і жінки, хто самостійно, або за допомогою інших осіб навчились кататися на гірських лижах та не приймали участь у змаганнях серед спортсменів гірськолижників.

До категорії Ветеранів відносяться усі колишні спортсмени (чоловіки і жінки), які навчалися у професійних тренерів в ДСЮШ, спортивних гірськолижних секціях, спортивних навчальних закладах, які неодноразово виступали у спортивних гірськолижних змаганнях і мають спортивні розряди; інструктори по навчанню, рятувальники гірських служб, які більш одного року займаються цим професійно.

02-05.03.2018р. пройшли старти ІІ етапу Кубка УГК на ГК Плай ( Сколівський р-н, Львівська обл.), в яких взяли участь члени ФАіС Києва Василенко Ю., Житний Є.

Василенко Ю. зайняв друге місце в своїй віковій групі серед аматорів.

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?