Домбайські зв’язки 2018- результати та подяки

1-2 грудня на скеледромі НАУ відбулось найголовніше київське альпіністське змагання року на штучному рельєфі – Чемпіонат Києва з техніки альпінізму “Домбайські зв’язки 2018”. 30 команд, 60 учасників!
Дякуємо суддям, організаторам та глядачам!
Дякуємо дружній команді однодумців, що страхували, крутили траси, розташовували банери й створили гарний настрій й відчуття свята!
А саме, велика дяка Голові Київської Федерації Альпінізму та Скелелазіння Ясинській Ганні, суддям та постановникам Дмитру Омеляненку, Олександру Ревчуку, Оксані Ревчук, Андрію Чепизі ,помічникам-павучкам Тарасу Іванову, Андрію Тимофієву, що накрутчували, скручували, вішали, знімали, тестували і малівали, Олександру Кондрашевському за допомогу та доречні зауваження при постановці фінальної траси, Дмитру Гуляєву за підготовчу роботу і дуже цікаві технічні перешкоди, Гриші Петрову, Сніжані Хомініч та Мельникову Іллі за допомогу по прибиранню та доведення до ладу стенду після змагань, черговим лікарям Андрію Хмелевському та Тарасу Поні, що були поруч та готові в будь-який момент надати медичну допомогу.
Особливу подяку хочеться висловити нашим багаторічним партнерам та спонсорам і просто друзям – торговій марці First Acsent в особі Міши Чухрана і Шури Олівсона,
а також, молодій та дружній команді FRAM в особі Насті Волкової, Яни Ростем, Козлика Саші, Віті Пришляка на чолі з Кєліним Олексієм за чудові призи для переможців!

Вітаємо призерів;
1 місце – Мовчан Михайло – Микалюк Павло (Київ-Харків)
2 місце – Грабець Богдан – Медик Святослав (Київ)
3 місце – Андрущенко Сергій – Ярошук Ярослав (Київ)

Пропонуємо офіційні протоколи . СКАЧАТИ. Приємного перегляду!

Спасибі всім причетним та небайдужим! До нових зустрічей!

Фото від Ангеліна Ічко.

 

 

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?