Проводимо набір в секцію альпінізму

Початковий рівень навчання. Для тих, хто бажає знати, як безпечно поводити себе у горах, опановувати базові навички, вчитися і напрацьовувати техніку. Секція працює протягом року: два заняття на тиждень в залі, раз на місяць робота на скельному рельєфі. Програма розрахована на підготовку новачків для виїзду у великі гори. Виїзди ФАіС м. Києва проводимо регулярно протягом року. Початок занять за результатами набору групи.
Інструктори Борис Лащенов та Олександр Ткачук.
Експрес-курс. Якщо ви вже брали участь у навчально-тренувальних зборах, були на простих сходженнях або в походах і бажаєте повторити базовий теоретичний матеріал, запрошуємо на два місяці роботи разом – два рази на скеледромі і виїзди на рельєф. Початок занять за результатами набору групи.
Інструктор Оксана Ревчук.
Курс підготовки до складних маршрутів. Тривалість – протягом місяця два рази на тиждень. Початок занять – друга половина листопада (повідомлення буде надіслано після реєстрації). Інструктор – Оксана Ревчук.
Курс рятувальних робіт. Тривалість – два тижні два рази на тиждень. Початок занять – кінець жовтня – початок листопада (повідомлення буде надіслано після реєстрації). Інструктор Олександр Ревчук.
Щоб повідомити Вас про початок занять, прохання зареєструватись

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?