Київські альпіністи Тарас Іванов та Станіслав Яндульській сходили надскладний технічний маршрут у складі міжнародної команди

Пару днів тому, дати ще уточнюємо, київські альпіністи Тарас Іванов та Станіслав Яндульскій залізли по маршруту Семілеткіна, 6а/6б категорії складності на пік Вільної Кореї, 4777 метрів. Сходження було здійснено в складі міжнародної команди – крім Тараса та Станіслава були присутні альпіністи з Киргизстану відомий спортсмен Дмитро Павленко та Світлана (фамілія уточнюється).

Маршрут пролягає по північній стіні та являється одним з технічно надскладним. За описом перепад висот від бергшрунду до гребеня становить близько 650 м. Рівень льодовика під стіною близько 4000 м. Стіна по вертикалі складається з трьох частин: льодовий низ, прямовисна скельна середня частина і засніжений, обмерзлий “дах”. Середня крутість північної стіни – близько 65 градусів.

Територіально Пік Вільна Корея знаходиться у горах Тянь-Шаня на Киргизькому хребті, поряд з містом Бішкек в ущелині Ала-Арча

Київський альпініст Іван Шатохін брав участь у сходженні: перенесення вантажів та в обробці перших вірьовок, потім був спостерігачем. Зв’язка Іван Шатохін – Станіслав Яндульскій пройшла маршрут 5А категорії складності (Лоу)

Ми чекаємо на подробиці від наших спортсменів та вітаємо хлопців з Горою та з крутим маршрутом!

Ми чекаємо на подробиці від наших спортсменів та вітаємо хлопців з Горою та з крутим маршрутом!

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?