Говерляна 2018, плануємо масове сходження 24 березня!

Традиційне масове  сходження на г.  Говерлу присвячується відкриттю  спортивного туристського сезону 2018  року на Львівщині та пам’яті друзів-туристів та альпіністів.

Завданнями «Говерляни» являються:

популяризація здорового способу життя та спортивного туризму;  відродження традиційних масових  льпіністських  заходів.

набуття туристами досвіду гірських зимових походів, підготовка до альпістко- туристського сезону.

           Місце проведення :

«Говерляна – 2018» проходитиме  24 березня  201року.  Сходження буде здійснюватись зі сторони селища Ворохта  Івано-Франківської області по ущелині річки Прут через  турбазу  Заросляк.

Керівництво :

Загальне  керівництво  підготовкою  і  проведенням   «Говерляни  –  2018»  здійснюють Львівська обласна федерація туризму, туристично-альпіністський центр «Скеля» та управління з питань фізкультури і спорту ЛОДА. Безпосередня організація та проведення сходження покладається на штаб «Говерляни – 2018», сформований ЛОФСТ та ТАЦ «Скеля».  Організацією в Києві  проводять ветерани МАФіСу   і   ФАіС.

    Учасники:

До участі у сходженні допускаються практично здорові туристи не молодше 14 років, які мають досвід участі у зимових походах вихідного дня (діти молодші 14 років під керівництвом батьків та дідусь).

Вимоги до учасників сходження: для забезпечення безаварійності під час сходження кожен учасник повинен неухильно виконувати розпорядження членів штабу, рятувального загону та інструкторів і підтримувати необхідний порядок Кожному учаснику треба мати на собі спортивний або штормовий костюм, куртку, светр, теплий головний убір, рукавиці, сонцезахисні окуляри, бути взутим у теплі черевики типу «вібрам», закриті зверху бахілами, мати лижні палки  або альпеншток. Крім цього, треба мати запасні теплі шкарпетки.

У випадку відсутності необхідного спорядження учасник (учасники) до сходження допускатись не будуть.

Необхідно взяти с собою харчі на дві доби, бажано – термос с чаєм або кавою, яблука, лимон, цукор.

Програма:

Учасникам «Говерляни – 2018» необхідно прибути на Головний вокзал станції Львів для реєстрації та посадки у вагони спеціального поїзда 23 березня орієнтовно о 21.00. Поїзд відправляється зі Львова о 22.00 і прибуває на станцію Ворохта о 5.00  24 березня.  Далі туристів автобусами підвезуть у верхів’я ущелини, звідки почнеться пішохідна частина сходження..

Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпеку руху, штурмова група, яка складається з досвідчених інструкторів-альпіністів.

Учасники піднімаються на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час сходження (підйом і спуск) біля 8-ми годин. Після спуску учасників автобусом підвезуть до поїзду. Відправлення поїзда з Ворохти  24 березня  о 22.00. У Львів поїзд прибуде 25 березня о 5.00 (час указаний  «плюс-мінус»).

Організаційний внесок кожного учасника -400грн.

Бажаючі взяти участь у цьому сходженні на ГОВЕРЛУ  треба за телефонувати  учаснику цих сходжень   Омельяненко А.Л. –067 349 42 13, 066 333 64 88. м. Київ.

0 Comments

Leave a reply

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?